Mobese Direği, Galvaniz Kamera Direği, MOBESE Galvaniz Direk
 
 
Kamera Sistemleri İzmir, IP Kamera Sistemleri İzmir Kamera Sistemi Nedir?  Dome Kamera, Bullet Kamera, Speed Dome Kamera ve IP Kamera Sistemleri Nedir?

Güvenlik kamera sistemleri sadece İş yeri ve evimizde olan bitenleri görmek demek değildir. Hırsıza önlem ,kaza anında orada bi kayıt bulunması herhangi bir suç yada bi olayın sonradan izlenebilmesidir. Kısaca birçok sorunun o an da önüne geçebilmek ve bunun gibi birçok avantajı bulunan kapalı devre sistemlerdir. 

Her ortam ve koşul için farklı özelliklere sahip ürünler kullanılmaktadır. Uzak, yakın, dar, geniş, alçak, yüksek, karanlık, Islak, dış ve iç ortamların tümünde farklı kamera modelleri ve lensleri kullanılmaktadır. Proje için en uygun kamera seçimini ancak profesyonel kişiler belirleyebilir.Yalnız tercihi size bırakılacak konular Analog veya Dijital kamera sistemi seçimidir.

Kamera sistemleri 2’ye ayrılır

Analog Kamera sistemleri
Analog HD kameralar koaksiyel kablo ile daha uzun menzile sahiptir. 1km'ye kadar kullanıldığı uygulamalar vardır. IP kameralar dönüştürücü ya da güçlendirici kullanılmaz ise CAT6 ile 100m menziline sahiptir. Mevcut bir tesis yenileniyor, mevcut kablolama iyi durumda ve akıllı fonksiyonlara ihtiyaç yoksa Analog HD,

Dijital Kamera Sistemleri (IP)
Kamera algılayıcısından gelen analog görüntü kendi içlerinde bulunan işlemciler ile sayısala ( dijital ) çevrilip sıkıştırılarak IP  üzerinden . Bu kameralara doğrudan bir bilgisayar ya da akıllı telefon ile bağlanılabilinir ve görüntüler aktarılıp kayıt edilebilir. IP tabanlı kameraların görüntüleri NVR ( Network Video Recorder) cihazlarına aktarılarak depolanır. IP kameralar iç ve dış ortamda kullanılabilen kablolu ve kablosuz modellere sahiptir. Bazı IP kameralar ağ bağlantıları kesintiye uğradıında görüntüleri üzerlerinden bulunan SD kartlara kayıt yapabilirler.

 
KÜÇÜKKÖY Kamera Sistemleri Fiyatları – Uyducu – Uydu Servisi, 0212 477 20  97 – 0543 400 86 40
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?