Akıllı Ev Sistemleri

Anadolu Telekom Ve Güvenlik Akıllı Ev Sistemleri; evinizin ve sevdiklerinizin güvenliğini kontrol altına almanızı sağlıyor. Cep telefonu ya da tablet kullanarak; dilediğiniz yerde, dilediğiniz anda evinizin elektrik, su ve doğalgaz sistemlerini açıp kapatabilmenizi sağlayan Anadolu Telekom Ve Güvenlik Akıllı Ev Sistemleri, sağladıgı mutlak güvenlikle olası unutkanlık veya riskler karsısında evinizin ve sevdiklerinizin zarar görmesine engel oluyor, içinizi rahatlatıyor.

Sizin belirleyeceğiniz zamanlarda, sizin belirleyeceğiniz senaryolara göre programlayabildiğiniz ısıtma, soğutma ve aydınlatma sistemi kontrolleriyle hem enerji tasarrufu sağlıyor, hem de konfor sunuyor. Alacağınız ya da yenileyeceğiniz evde olmazsa olmazlarınız arasına girecek Anadolu Telekom Ve Güvenlik Akıllı Ev Sistemleri’nin birbirinden değerli fonksiyon ve faydaları ile tanışmanın simdi tam zamanı.

Huzurlu Yaşam

Anadolu Telekom Ve Güvenlik Akıllı Ev hayatınıza değer katar… Tek bir dokunuşla hayatınızı konforlu, güvenli ve tasarruflu bir hale getirebilirsiniz. Anadolu Telekom Ve Güvenlik Akıllı Ev sayesinde ışıklarınızı, perdelerinizi, panjurlarınızı, televizyonunuzu, evinizin sıcaklığını, suyunuzu, elektriğinizi, gazınızı, kapılarınızı ve güvenlik sisteminizi istediğiniz gibi kontrol edersiniz. Artık hayatınızın kontrolünü elinizin altına almanın tam zamanı.

 

Uzaktan Kontrol

Her Yerden Kontrol

Anadolu Telekom Ve Güvenlik’nun kullanıcı dostu uygulaması ve ara yüzü sayesinde her yaştan insan evini kontrol edebilir. İster iş seyahatinde ister tatilde ister alışveriş yapıyor olun, evinizi cep telefonu ile uzaktan kontrol edebilir ve evinizin güvenliğini dünyanın her yerinden sağlayabilirsiniz.

Görüntülü Konuşma

Anadolu Telekom Ve Güvenlik Akıllı Ev sistemleri, görüntülü konuşma entegreli bir sistemdir. Güvenliğiniz, kapınız ve apartman görevlinizle konuşma sağlayabilirsiniz. Kapınız çaldığında, akıllı ev ünitesi üzerinden dış kapınızdaki misafiri ya da güvenliğinizdeki misafirinizi görebilirsiniz.

 

Sesli Komut ile Yönetim

Anadolu Telekom Ve Güvenlik Akıllı Ev sistemini sesli komut asistanınız ile yönetebilirsiniz. Araç kullanırken bile evinizi sesli komut ile kolayca yönetebilirsiniz. Evinizin kontrolü artık iki dudağınızın ucunda! Akıllı Ev Kontrolü Anadolu Telekom Ve Güvenlik Akıllı Ev sayesinde evinizi cep telefonu ile dünyanın neresinde olursanız olun kontrol edebilirsiniz. Hayatınızın kontrolü artık parmaklarınızın ucunda!

 

Teknoloji

 

Hırsız Alarmı

Tek bir dokunuşla alarmınız devreye alır ve ailenizin güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Manyetik Kontak

Kapı ve pencerelerinize takılan manyetik kontak sayesinde evinize yapılacak izinsiz bir girişten, size ve güvenlik görevlinize gelen mesajla anında haberdar olursunuz.

Hareket Sensörü

Boş olması gereken evinizde bir hareket algılandığı anda, cep telefonunuza ve güvenlik görevlinize gelen alarm bilgisi ile önlem alabilirsiniz.

Su Taskını Dedektörü

Evinizde bir su basması olayı yasanmaya başladığı anda su vanasını kapatarak suyu keser. Sizin ve güvenlik görevlinizin cep telefonuna uyarı gönderir.

Duman Dedektörü ve Yangın Alarmı

Evinizde bir yangın başlaması durumunda, herkesten önce siz haberdar olursunuz.

Gaz Dedektörü

Evinizde herhangi bir gaz sızıntısı olduğu anda gaz vananızı kapatarak gaz akışını keser. Sizin ve güvenlik görevlinizin cep telefonuna uyarı gönderir.

 

 

 

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?